Preloader

BİZ KİMİZ? BİRAZ DA BİZDEN KONUŞALIM

Featured Image
Icon Creative Agency
GELENEKSEL PAZARLAMA ANLAYIŞINI YARATICILIĞA ENTEGRE EDEN AJANS.

support.ajansicon.com.tr

Icon Ajans 2013 yılında temellerini attık, 2016’da resmi kuruluşumuzu verdik. Kurulduğumuz ilk andan itibaren sizlere tam hizmet reklam ajansı mantalitesi ile hizmet verdik, beraber birçok iş başardık. Günümüze kadar geçen sürede sizler için kendimizi geliştirdik. Şuan 5 ülke 28 şehire hizmet vermeyi sürdürmekten onur duyuyoruz.

2020 itibariyle son teknoloji kurduğumuz atölyemiz ile tam hizmet reklam ajansı olarak sizlere kesintisiz ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Ekibimize kattığımız bilişim kadromuz ile sadece ajans ve atölye değiliz dijital ve bilişim kadromuz ile sizi yalnız bırakmıyoruz.

Bedirhan Harman

Bedirhan Harman

Kurucu Ortak
Ahmet Koyu

Ahmet Koyu

Animatör
Sinan Bilik

Sinan Bilik

Yazılım Uzmanı
Yasin Küçükkaya

Yasin Küçükkaya

Yazılım Uzmanı
Botan Harman

Botan Harman

Satış Danışmanı
Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Kimlik Tasarımı

Milyonlarca insanı düşünün. Her birinin tipi, konuşma şekli, el hareketleri, mimikleri, giyim tarzı, kullandığı parfüm, saç şekli birbirinden farklıdır. Herkes kendi tarzını yansıtır. Peki ya kurumsal kimlik nelerden oluşur? Logo, slogan, kartvizit, antetli kağıt, zarf, dosya, cd, muhasebe dökümanları, şirket giyim kuralları, takvim, promosyon malzemeleri vb.

Web Tasarım Web Tasarım

Kurumsallığın olmazsa olmazı web sitesi tasarımlarımızı farkımız ile yapıyor, alt yapısını tutku ile kodluyoruz. Asıl önemli olan bunların hepsini kendi ekibimiz ile yapıyoruz ve bir çözüm ortağına ihtiyaç duymuyoruz. Size bu alanda kurumsal web sitesi tasarımı, yazılım ve mobil uygulama ile destek verebiliriz.

KREATİF KREATİF

Paranız var ama giyinmeyi bilmiyorsunuz. Bunu tek açıklayan cümle bizce budur. Dünyanın en harika logosuna sahip olsanız da, kataloğunuz, ilan çalışmalarınız ya da insetleriniz kurumsal bütünlülüğü yansıtmıyorsa, ortada eksik birşeyler var demektir. Size kreatif ekibimiz ile katalog, broşür, insert, açıkhava reklamları ve basın ilanı tasarımların da destek sunabilir.

MÜHENDİSLİK - DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK - DANIŞMANLIK

Mühendislik kavramına sosyal yaklaşarak çalışıyoruz. Sanayideki insan ve makine ilişkilerinde ergonomik tasarımlarla çözüm oluşturuyor, farklı yaklaşımlarımızı ortaya koyuyoruz. Endüstriyel alanda tasarım / geliştirme / uygulama; Proje kısmında ise tasarım / danışmanlık / yürütme işlerini yapıyoruz.

Avrupa Birliği Destekleri, Ar-Ge destekleri, Kosgeb desteklerini sizin için araştırıyor, size en uygun destek sürecinde proje danışmanınız oluyoruz.

Sosyal Medya Sosyal Medya

Sadece Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest veya Foursquare kullanan müşteri adaylarınız veya müşterileriniz için değil, aynı zamanda Google, Yandex veya Bing sıralamalarında üst sıralarda olmanız için de sosyal medya etkin bir yöntemdir.
2006’dan itibaren 10 kat büyüyen sosyal medya etkisi, günümüzde her alanda kendini göstermektedir. İletişimin en güzel yöntemlerinden olan sosyal medya sayesinde markanızın etkinliğini arttırırken satışlarınızı da katlayabilirsiniz.